Prezentační stojany

V nejrůznějších barvách a s libovolnými doplňky, to jsou stojany, které nabízíme našim klientům. Pro prezentaci výrobků na prodejnách, letáků a tištěných materiálů na prodejních místech a vystavení výrobků v rámci veletrhů a jiných expozic vyrábíme pro naše klienty stojany různých rozměrů a provedení. Stojany jsou naší vlastní konstrukce a umožňují nekonečnou řadu variant, velikostí a tvarů.

Jednoduché stojany
Slouží k prezentaci výrobků, které se zavěšují na háčky či tištěných materiálů v košících. Jsou vyrobeny ze dřeva a oceli, s prostorovým, barveným logem.

Nastavitelné stojany
Stojany se síťovinou slouží k prezentaci výrobků, které se zavěšují na háčky či tištěných materiálů v košících. Jsou vyrobeny ze dřeva a oceli, s prostorovým, barveným logem. Je možno je sestavovat z libovolného počtu jednotlivých polí, která je možno natáčet vůči sobě o 360°. Stojan je vybaven kolečky s brzdou.

Stojany s tyčemi
Slouží k vystavování zboží, které se zavěšuje na háčky nebo rovnoběžné držáky. Jsou provedeny buďto jako jednoduchý stojan „Stromeček“, nebo skládací nekonečný stojan. Výška tyčí je nastavitelná u obou typů. Nekonečný stojan může být vybaven tyčemi o délce 0,5 nebo 1 metr. Optimální počet pater je 2-3.

 

PC Stojany
Kovové stojany PC Stojany Dřevěné stojany Papírové stojany

 


 

Ovlivňujeme myšlení, náladu a rozhodování Vašich klientů...

Scent Marketinga obchodních partnerů v místech, kde se s nimi setkáváte, nebo kde jim nabízíte svoje zboží a služby.

Reklamní nástroje nejčastěji míří na zrak a sluch, přitom nedoceněným smyslem je čich. Člověk vnímá svět pěti smysly... Svým zákazníkům se proto nemusíte jen líbit, musíte jim i vonět. Přitom působení vůní na pocity je podprahové.

scent marketing / aroma marketing / voňavý marketing

Nenápadné působení na vaše zákazníky.